Predstavenie POWER BALANCE™

V roku 2006 mali dvaja bratia, veľkí fanúšikovia do športu a ďalších pohybových aktivít nápad. Spoj filozofiu východného sveta s vedou sveta západného a tak svoje úsilie venovali vývoju produktu, ktorý by priniesol každému niečo naviac - či už profesionálom tak aj rekreačným športovcom. Cieľom bolo, aby každý športovec maximalizoval svoj potenciál a žil svoj život naplno. Po pár rokoch usilovného vývoja vznikol balančné náramok a firma s názvom Power Balance. Zakladateľmi sú Troy and Josh Rodarmel, ktorí tak znovu definovať trh doplnkových športových potrieb. Tento náramok sa stal okamžite po predstavení hitom nielen v USA, ale aj inde vo svete. Originálna technológia je zabudovaná do všetkých Power Balance produktov pričom vrcholoví športovci, venujúci sa rozličným športom naprieč športovým svetom, majú jedno spoločné - všetci veria Power Balance produktom.

TECHNOLÓGIE POWER BALANCE

Produkty Power Balance využívajú špeciálne hologramy, ktoré sú umiestnené v každom z nich. Tieto hologramy pôsobia na energetické pole človeka a uvádzajú ho do rovnováhy a lepšej kondície. Power Balance kontroluje prirodzenú energiu človeka a tým zlepší Vaše výkony. Náramok či iný produkt Power Balance naše telo dostane do energetickej rovnováhy, vďaka čomu sa naše telo lepšie bráni rôznym výkyvom energie. Tieto výkyvy spôsobujú rôzne prístroje, nech sa už bavíme o počítačoch, televíziách, mobiloch a ďalších prístrojoch, ktoré nás denne obklopujú, alebo tiež chemikálie v potravinách, ovzdušia a ďalšie toxické vplyvy. Toto všetko spôsobuje, že sa naše telo necíti dobre a my trpíme bolesťami hlavy, únavou... Náramky a ďalšie produkty Power Balance vám pomôžu udržovať prirodzenú rovnováhu a pomôžu vám zbaviť sa týchto problémov.

POZOR NA FALZIFIKÁTY POWER BALANCE

Na internete je veľa článkov a videí o tom, ako Power Balance vlastne nefunguje. Problémom je, že ľudia, ktorí tieto recenzie / články píšu, náramok Power Balance nikdy nemali v ruke. Náramky pod názvom Power Balance sa na internete predávajú od 50 do cca 700 Sk, ale pozor, nejde o oficiálne produkty Power Balance - pozri napríklad článok:
iDNES.cz - Podvodníci majú nový hit, zaplavujú Česko falošnými módnymi náramky
a alebo tiež článok na našom webe:
Originál vs. napodobeniny Power Balance™

Nenechajte sa napáliť ľuďmi, ktorí dovezú náramky z Číny alebo Hong Kongu a budú sa ich snažiť za 300 Sk predať. Odporúčaná predajná cena cena pravých náramkov pre koncesionárov je okolo 890 Sk, preto tie pravé môžete zakúpiť cca od 600 Sk vyššie a nikto z predajcov nemá dôvod predávať tie pravé a funkčné Power Balance náramky lacnejšie. U nižších cien je takmer 100% istota zakúpení falzifikátu! Tak skúste nepatriť medzi tých, ktorí majú len falzifikáty, podporujú podvodníkov a vyskúšajte originálne produkty Power Balance odporúčané mnohých svetoznámymi športovci i hviezdami.